اتاق فرار شب پنجه


اتاق فرار شب پنجه یکی از اتاق فرار های مجموعه مونامی اسکیپ ( Monami Escape ) ( دوست من کاشان ) در ژانر ترسناک و در خیابان سلمان کاشان واقع شده است.

اتاق فرار شب پنجه

اتاق فرار شب پنجه

اتاق فرار شب پنجه یکی از اتاق فرار های مجموعه مونامی اسکیپ ( Monami Escape ) ( دوست من کاشان ) در ژانر ترسناک و در خیابان سلمان کاشان واقع شده است.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 14
مبلغ بازی : 110,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 4.4/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 60 دقیقه
درجه سختی بازی : 7 از 10

رزرو اتاق فرار شب پنجه

اتاق فرار شب پنجه یکی از اتاق فرار های مجموعه Monami Escape در منطقه چهار راه سلمان شهر کاشان واقع شده است .
ژانر اتاق فرار شب پنجه، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار شب پنجه، 60 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 14 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 60 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار شب پنجه، برای هر نفر در کمترین حالت، 110,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار شب پنجه به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار شب پنجه از این قرار است که ...
روستای داراب قدیم‌ترها معروف شده بود به قالی و نخ ریسی و پارچه بافی‌ و کسب و کار رونق گرفته بود!طبق یه رسم قدیمی به اسم شب پنجه هر سال توی این روستا پنج‌ روز مونده به شروع سال نو روی دیوارها کوزه اب ندیده وصل میکردن چون اعتقاد‌ داشتن ارواح اون شب برای سر زدن میان و اگر آب و کوزه ای نباشه عصبانی میشن!
میگن اون سال روز قبل از پنجه صحرا ساحره عجوزه شهر که چندین سال قبل بچه شو به خاطر تکفیر مردم و تهمتشون از دست داده بود اومد کنار امامزاده و به همه گفت امسال هیچ کوزه ای نجاتتون نمیده امسال نفرین شومی روی این روستا سایه انداخته! همتون محکومید به خاطر سکوت!به خاطر اینکه مریم منو با بار تهمت شکستین
کینه صحرا به زمانی برمیگرده که مریم دخترشو بی دلیل تکفیر کردن و باعث شدن دخترک معصومش بمیره! صحرا اون شب وقتی جنازه مریم رو کنار امام زاده دید اومد‌ توی میدون شهر و همه رو نفرین کرد!
از اون سال به بعد هر سال دقیقا شب پنجه یه نفر از اهالی روستا به طرز عجیبی کشته میشد! و تنها رد باقی مونده یه داس خونی بود که مریم خودشو باهاش کشته بود!کم کم برکت و روزی از اون روستا دور شد و کسب و کار دیگه رونقی نداشت
مردم اون کوی و برزن کم کم رخت سفر بستن و از اون روستا رفتن!
گفته شده فقط کسانی که جرات رفتن به مخفیگاه صحرا رو دارن میتونن این نفرین رو باطل کنن! ادرس اینجا رو یکی برای شما فرستاده که یه شب لایو اینستاگرامی ترسناک بسازید و بزارید توی صفحتون!اما داستان روستا براتون اونقدر دردناک و عجیب بود که تصمیم گرفتین نفرین صحرا رو باطل کنید!
این روستا سالهاس متروکه و خونه هاش رها شده! و محل خوبی برای زندگی اجنه و از ما بهترونه پس فراموش نکنید بسم الله الرحمن الرحیم تنها راه نجات شماست!

رزرو اتاق فرار شب پنجه
جهت رزرو اتاق فرار شب پنجه و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار شب پنجه میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار شب پنجه راهنمایی کنند.