اتاق فرار شفق


اتاق فرار شفق یکی از اتاق فرار های مجموعه مونامی اسکیپ ( Monami Escape ) ( دوست من کاشان ) در ژانر ترسناک و در خیابان سلمان کاشان واقع شده است.

اتاق فرار شفق

اتاق فرار شفق

اتاق فرار شفق یکی از اتاق فرار های مجموعه مونامی اسکیپ ( Monami Escape ) ( دوست من کاشان ) در ژانر ترسناک و در خیابان سلمان کاشان واقع شده است.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 14
مبلغ بازی : 120,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : /5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 60 دقیقه
درجه سختی بازی : 8 از 10

رزرو اتاق فرار شفق

اتاق فرار شفق یکی از اتاق فرار های مجموعه مونامی اسکیپ در منطقه چهار راه سلمان شهر کاشان واقع شده است .
ژانر اتاق فرار شفق، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار شفق، 60 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 14 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 60 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار شفق، برای هر نفر در کمترین حالت، 120,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار شفق به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار شفق از این قرار است که ...
گرد و غبار غم انگیز آخرین موج ویر‌وس امرالد کشورهای شمالی را نابود کرده است. در جهان تعداد معدودی از بازماندگان در جهنمی نا امن زندگی می‌کنند، زیرا منابع «دنیای قدیم» اکنون تمام شده است و سفر به جنوب بسیار طولانی و خطرناک است. اما یک پیام رادیویی امید را دوباره زنده می‌کند: آخرین گروه نجات به اسم،شفق ، در حال اعزام به شمال است و به دنبال بازماندگان و پادزهر می‌گردند در حالی ک شنیده شده تنها در یک شهر دور افتاده در آمریکا نشانه هایی از پادزهر دیده شده میگویند زمستان در راه است و تا چند روز دیگر، کسانی که نتوانند به جایی امن برسند یا درمان را پیدا کنند ، محکوم به یخ زدن یا مرگ با ویروس می شوند. رسیدن به پادزهر یا تسلیم شدن در برابر ناامیدی مسابقه ای با زمان خواهد بود دسته شفق باید در زمان کمی که دارند وارد شهری شوند ک آخرین سیگنال امید را از گروه ضربت دریافت کرده،نجات بازماندگان و یافتن پادزهر مهمترین هدف این گروه است! فراموش نکنید هنوز نور امید در افق است، نوری برای رسیدن قبل از اینکه خیلی دیر شود!

رزرو اتاق فرار شفق
جهت رزرو اتاق فرار شفق و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار شفق میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار شفق راهنمایی کنند.